Drodzy Uczniowie,
zapraszamy Was do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym na plakat związany z Dniem Bezpiecznego Internetu.
Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII.
Podzielony jest na 2 kategorie wiekowe: klasy I - IV, V – VIII.
Dla uczniów klas I-IV prace indywidualne przedstawiające plakat związany z tematem „Jestem bezpieczny w Internecie”.
Technika prac: rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo, collage (kolaż), witraż, wydzieranka oraz inne do wyboru przez uczestnika konkursu (zdjęcia nie będą akceptowane).
Format prac plastycznych A4 lub A3.
Dla uczniów klas V-VIII prace indywidualne przedstawiające plakat związany z tematem „Zagrożenia w Internecie”.
Technika prac: grafika rastrowa lub grafika wektorowa (zdjęcia nie będą akceptowane).
Format prac 1181x1535 pikseli.
Prace należy wykonać w terminie od 19 marca - do 24 kwietnia 2021 r. Prace powinny zostać przesłane na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w formacie pliku graficznego (zdjęcie pracy).
Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie.
Organizatorzy konkursu: Wojciech Hałucha, Agata Hadław, Jolanta Lasota
REGULAMIN KONKURSU KLAS I - IV - POBIERZ