Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie
1 września 2020 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nauka rozpocznie się w trybie stacjonarnym.
W związku z sytuacją epidemiologiczną i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa naszym uczniom, a także pracownikom szkoły, prosimy aby Rodzice nie wchodzili do budynku szkoły (wyjątek stanowić będą rodzice uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego). Licząc na zrozumienie, prosimy o uszanowanie tej decyzji.
Wymagane jest zakrywanie ust i nosa podczas pobytu w budynku szkoły, dezynfekcja rąk przy wejściu, a także zachowanie odpowiedniego dystansu (zarówno przez Uczniów, jak i Rodziców).
Uczniowie będą wchodzić i wychodzić dwoma wejściami:
- klasy I-III, wejściem głównym
- klasy IV-VIII, wejściem od placu zabaw
Spotkanie z wychowawcami odbędzie się wg poniższego harmonogramu.
Harmonogram - pobierz
Ksiądz proboszcz Janusz Podlaszczak zaprasza na mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny w dniu 01.09.2020 r. w godzinach 8.00, 9.00, 11.00, 18.00
Drodzy Uczniowie, cieszymy się na spotkanie z Wami.