Dzisiejszy dzień tj. 07.04 br przyniósł nam ogromny sukces siatkarski naszych dziewczynek młodszych.
Podczas rozgrywek półfinałów dziewcząt 2009 i młodszych nasza drużyna po przegranym pierwszym meczu z SP6 pokonała SP15 2:0, a następnie SP1 również 2:0, tym samym zakwalifikowała się do finałów Rzeszowa w mini siatkówce dziewcząt. Dzisiejsza mobilizacja i współpraca dały wspaniałe efekty. Dziewczyny wzajemnie się wspierały, kibicowały i pokazały wielka klasę swoja niesamowita grą. Naszą drużynę reprezentowały: Julcia Wyrostkiewicz, Ania Pawełek, Zuzia Serafin, Milenka Pieczonka- I skład, Emilka Kurowicka, Ola Kiełbasa Wiktoria Wcisło, Ania Balawender, Hania Wojtowska- II skład. A naprawdę było na co popatrzeć, szkoda że Państwo tego nie widzieli … emocje jednak zrobiły swoje i niestety trudno było utrzymać aparat w rękach, aby zrobić więcej zdjęć. Niemniej jednak zdjęcie drużyny reprezentujące naszą szkołę – jest! DZIEWCZYNKI JESTEŚMY Z WAS WSZYSCY BAAAAAARDZO DUMNI!
Serdecznie gratulujemy i TRZYMAMY KCIUKI ZA FINAŁY!!!

mini_siatkowka_dz_02
mini_siatkowka_dz_03