W dniu dzisiejszym tj. 20.02 br. dziewczęta klas VII i VIII reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnych Rozgrywkach w Siatkówkę roczników 2008 i 2009. Naszą szkołę reprezentowały: Emilka Kurowicka, Milenka Pieczonka, Zuzia Serafin, Jagoda Kotula, Róża Podstawska, Wiktora Wcisło i Ania Balawender. Dziewczynki w pierwszym spotkaniu rozegrały mecz z SP7, który wygrały 2:1, niestety w późniejszym spotkaniu z SP 15 przegrały 2:0. Kolejne mecze ustaliły wynik spotkania, gdzie pomimo świetnej gry naszych siatkarek, znaleźliśmy się na III miejscu. Trudno uwierzyć, że SP7 znalazło się na I miejscu, drużyna, z którą nasze siatkarki wygrały bezpośrednie starcie 2:1. No cóż, brakło nam dzisiaj odrobiny szczęścia. Dziewczyny dla nas zawsze będziecie „NUMBER 1”. Brawo za świetną grę, jesteśmy z Was bardzo dumni.