Miło nam poinformować, że nasi uczniowie klas VIII wzięli udział w Międzyszkolnych Rozgrywkach w Piłkę Siatkową. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi z najlepszych i prawdziwi pasjonaci siatkówki u nas w szkole: Michał Widak, Julek Nartowski, Alan Homa, Mateusz Bobowski, Franek Maciak, Szymon Rojek, Bartek Prejzner, Michał Nowak, Maksymilian Szwajdych i Maciek Nowak. Chłopaki dzielnie i z honorem walczyli o zwycięstwo, niestety pomimo małych wygranych meczy, rywalizacja była zbyt duża. Moi Drodzy wiemy ile daliście z siebie i jak bardzo pragnęliście zdobyć sukces, dla nas jednak jesteście najlepsi! Pokazaliście na boisku postawę godną sportowca i prawdziwy szacunek do przeciwnika - bardzo to doceniamy. Nie zawsze o wielkości człowieka i sportowca świadczą jego wyniki i sukcesy, ale uczciwa droga do zwycięstwa. Kochani nasi siatkarze graliście naprawdę świetnie. Wielkie BRAWA!!!