Dzisiejszy dzień dostarczył naszym uczniom sporo wrażeń. Naszą szkołę odwiedzili dziś niesamowici goście, jakimi byli piłkarze CWKS Resovii Rzeszów - Radosław Adamski (absolwent naszej szkoły) - kapitan zespołu grający z nr 17 oraz Miłosz Kałahur - lewy obrony grający z nr 23. Oczywiście obok ogromnej radości i miliona pytań do zawodników Klubu Resovii, największą atrakcja były dla dzieci konkurencje sprawnościowe oraz konkurs w żonglowaniu piłką. Mieliśmy również okazję poznać maskotkę zespołu – "Maltańczyka", z którym wszystkie dzieci chciały sobie zrobić zdjęcia. Emocji było sporo, zabawa była przednia, ale najważniejsze było poznać wielkie sławy naszej drużyny piłkarskiej. To była dla nas prawdziwa przyjemność i zaszczyt poznać tak wielkich sportowców. Na koniec nasi piłkarze rozdali dzieciom Resoviackie upominki oraz złożyli własnoręczne autografy na kartkach z ich wizerunkami.
Składamy również serdeczne podziękowania Panu Miłoszowi Kruczkowi za zorganizowanie nam spotkania z piłkarzami.

spotkanie_z_pilkarzami_Resovii
spotkanie_z_pilkarzami_Resovii_02