Dzisiaj tj. 7 grudnia pierwszy raz reprezentacje klas IV, zarówno chłopcy jak i dziewczęta mogli zaprezentować swoje umiejętności z siatkówki podczas klasowych rozgrywek w rzucankę siatkarską 4x4. Zgodnie z zasadami gry każdy zespół klasowy miał składać się z 8 chłopców i 4 dziewczynek. Niestety w wyniku obecności tylko trzech dziewczynek w obu klasach, do każdej dołączył jeden chłopiec. Każdy set rozgrywany był do 25 punktów, w grze do dwóch wygranych setów. Początek meczu był tak emocjonujący, że widzowie nie mogli usiedzieć na ławkach, kiedy I seta wygrała pierwsza czwórka chłopców z klasy IV B. Drugiego seta rozegrały dziewczynki z kl. IVa wraz z kolegą  Michałem Ząbkiem oraz dziewczynki z kl. IV b z kolegą Łukaszem Ślączką. Po wielkim starciu i długotrwałym secie klasa IVa wyrównała wynik i było 1:1 w setach. Najtrudniejsze spotkanie rozegrane zostało na końcu, kiedy to na boiko wyszli najlepsi z najlepszych chłopców obu klasy IVa i IVb. To dopiero były wyzwanie, chłopaki walczyli tak dzielnie, że trudno sobie było wyobrazić, że to dopiero ich początek w spotkaniu z siatkówką. Gra była niesamowita i pełna ekscytujących momentów, zakończona sukcesem III seta dla klasy IV a 25:16. Tym samym dzisiejsze spotkanie zwyciężyła klasa IVa, 2:1. Warto również zaznaczyć, że kapitanem kl. IV a był Dawid Wcisło, który poprowadził klasę do zwycięstwa, nie mniej jednak z tego miejsca ogromne gratulacje dla wspaniałego kapitana i zawodnika klasy IV b – Juliana Nicgorskiego. Naprawdę wszyscy zawodnicy pokazali dziś wielką "klasę". Na zakończenie każdy zawodnik otrzymał medal zwycięstwa za honorowe reprezentowanie swojej klasy. WIELKIE GRATULACJE DLA WAS WSZYSTKICH!!!