Dzisiejszy dzień dostarczył moc wrażeń sportowych. Do rozgrywek stanęły dziewczęta klas VII i VIII. Każdy zespół składał się wyłącznie z dziewcząt w rozgrywkach 5x5. W rozgrywkach nie było konieczne, aby dany zespół stanowili uczniowie tylko jednej klasy. Mecze rozgrywane są do 2 wygranych setów, systemem „każdy z każdym”, do 15 punktów w każdym secie. I tak pierwszy zespół „A” reprezentowały z klasy 8a: Zuzanna Serafin, Milenka Pieczonka, Aleksandra Kiełbasa / Julia Wyrostkiewicz, kl. 7a, Wiktoria Wcisło, kl. 7b i Ania Balawnder, kl. 7b. Drugi zespół „B” reprezentowały z klasy 8b:Emilia Kurowicka, Hania Wojtowska, Zuzia Król, Amelia Lewandowska, i Aleksandra Pliś, kl. 8d. Trzeci zespół „C” reprezentowały dziewczynki z klasy 8c: Jagoda Kotula, Róża Podstawska, Ania Wróbel, Milenka Kozioł, Oliwia Solarek. I tak pierwszy mecz drużyn A-B, zakończył się wygraną 2:0 dla „A”. Następne spotkanie odbyło się drużyn C-B, wygrana 2:0 dla „C”. Ostatnie rozgrywki rozegrały się między finalistami, a zarazem dobrymi koleżankami z SKS-u, drużynami  A-C, gdzie po wielu wspaniałych akcjach obu drużyn drużyna „A” uplasowała się na I miejscu wygrywając 2:0, Drużyna „C” zajęła II miejsce. BRAWO DLA WAS WSZYSTKICH, dziś już wiemy, ze mamy wspaniałe zawodniczki do reprezentowania naszej szkoły w zawodach międzyszkolnych. Miło było na Was dzisiaj popatrzeć! Gratulacje!!!

siatkowka_dz_7-8
siatkowka_dz_7-8_02