W dniu dzisiejszym, tj. 9.12 odbyły się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów klas III rozgrywki ringo. Do wspólnej zabawy stanęły dziś klasa III A i III B. Obie klasy z wielkim zaangażowaniem i pełne emocji starały się wypaść jak najlepiej. Zgodnie z przyjętymi zasadami, spotkania rozgrywane były do trzech wygranych setów, a każdego seta uczniowie grali do 15 punktów. I tak początek rozgrywek należał do klasy III A, która wygrała pierwszego seta, drugi set należał do III B, kolejne sety doprowadziły do remisu 2:2. Ostatniego seta zagrali "najlepsi z najlepszych" z obu klas, których dzieci wyłoniły same między sobą. I tak po wielkich emocjach z wynikiem 15:13 wygrała w ostatnim secie klasa III A. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało medal zwycięstwa ze wspólnego spotkania z koleżankami i kolegami z równoległej klasy. Serdecznie gratulujemy!