W dzisiejszym dniu tj. 14.12. br odbyły się długo wyczekiwane Mikołajkowe Rozgrywki Siatkarskie Chłopców klas VII i VIII. Do rozgrywek stanęli jednak przede wszystkim chłopcy z klas VIII, którzy prezentując swoje umiejętności siatkarskie starali się wypaść jak najlepiej reprezentując swoje klasy.
I tak z klasy VIII A - Michał Widak, Alan Homa, Igor Dobrowolski, Dawid Korbecki, z klasy VIII C - Michał Nowak, Jan Szczepanik, Iwo Joachimowicz, Eryk Szałajko oraz Filip Jurkowski z kl. VI A, natomiast z klasy VIII D – Hubert Białek, Mateusz Bobowski, Adrian Płaziak, Miłosz Sadrakuła i Mikołaj Kogut. Pierwszy mecz rozegrały klasy VIII A-VIII D, który zakończył się wynikiem 2:0 dla klasy VIII A, kolejny mecz odbył się miedzy klasą VIII C – VIII D, gdzie to trudne starcie obu klas zakończyło się wynikiem 2:1 dla klasy VIII D, ostanie spotkanie rozegrali chłopcy z klas VIII A i VIII C, zakończone 2:0 dla klasy VIII A. I tak po wielu wspaniałych akcjach I miejsce zajęła klasa VIII A, II miejsce klasa VIII D, III miejsce klasa VIII C. Rozgrywki te były wspaniałym spotkaniem towarzyskim między chłopcami najstarszych klas, propagowaniem siatkówki oraz zdrowego stylu życia. Dziś już wiemy, że mamy wspaniałych zawodników do reprezentowania naszej szkoły w zawodach międzyszkolnych. Brawo Chłopaki!!! Serdeczne gratulacje!

Mikołajkowe Rozgrywki Siatkarskie Chłopców klas VII i VIII
Mikołajkowe Rozgrywki Siatkarskie Chłopców klas VII i VIII_02