W dniu dzisiejszym tj. 07.02 br. Zuzia Szwajdych i Nikola Gutkowska z klasy III B wzięły udział w Międzyszkolnych Rozgrywkach z Tenisa Stołowego Igrzysk Dzieci. Dziewczynki jako najlepsze zawodniczki z tenisa stołowego naszej szkoły stanęły do rozgrywek z koleżankami z innych szkół roczników 2010 i młodszych czyli VI i VII klas. Nasze tenisistki były najmłodszymi zawodniczkami, które na tych zawodach podbiły serca wielu oglądających ich koleżanek i nauczycieli, trudno było uwierzyć, że ich umiejętności są tak ogromne. Mecze rozgrywane były do trzech wygranych punktów, biorąc pod uwagę rozgrywki singlowe jak i deble.
I tak nasze tenisistki pokonały szkołę sportową SP33 z wynikiem 3:0, następnie SP 18 - również 3:0, niestety kolejne mecze przyniosły dziewczynkom pojedyncze sukcesy singlowe i sukcesy w grze podwójnej – deblu, co oznacza tylko, że o podium będziemy startować i walczyć za rok. Dziewczynki to była piękna gra. Życzymy dalszych sukcesów i już trzymamy kciuki za następne zawody!

tenis_stolowy_igrzyska_dzieci_02
tenis_stolowy_igrzyska_dzieci_03